Kredi kartı taksit seçeneklerimiz mevcuttur.

Hakkımızda

Parcalikanvas.com  Hoşgeldiniz

2010 yılında Trend Sticker  bünyesinde kuruldu. 2012 yılında kanvas tablo ve parçalı kanvas tablo üretimine başladık. Arşivimizdeki yüzlerce sanatsal görseli en iyi baskı teknikleri ve en kaliteli malzemeler ile duvarınıza asabileceğiniz tablo ve duvar stickerler olarak sunar. Aynı zamanda kendi fotoğraflarınızı ve sanatsal çalışmalarınızı bize ulaştırabilir, kanvas tablo olarak sipariş edebilirsiniz.


Trend Dekoratif Ürünler  2010 yılının Tekirdağ/Çorlu'da da kurulmuştur. Firmamız, dekorasyon sektörlerinde butik hizmet anlayışıyla faaliyet göstermektedir. Günümüzde, dekorasyon  sektörünün dünya genelindeki gelişimini yakından takip eden ve her türlü teknolojik çözümü müşterileriyle buluşturabilen, müşteri ve kalite odaklı çalışma prensibiyle, sektörde yerini kısa zamanda belirlemiştir.

Biz, her sektörden müşterilerimize ihtiyaçlarına uygun dekorasyon çözümleri yaratıyoruz. Böylece hızlı değişen dünya ve piyasa koşullarında başarılı olmalarına yardımcı oluyoruz. Bireysel müşterilerimize de kurumsal müşterilerimize yaklaştığımız hassasiyette yaklaşıyoruz. Dekor ve çalışmalarımızda değişmez prensiplerimiz ve kriterlerimizden vazgeçmiyoruz. Kaliteli ürün politikamız, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti değişmez ilkelerimizdir.

Hedefimiz faaliyet alanlarımızda ve ürün guruplarımızda standardı belirleyen olmaktır.  

Trend Dekoratif Ürünler
0282 651 84 02
0541 359 31 59